Strona GłównaO mnieKontakt
Cute Purple Bow Tie Pointer

poniedziałek, 24 października 2016

Lirene, multifunkcyjny BB krem.

Witam Was Kochane!
Dziś przychodzę do Was z recenzją kremu BB marki Lirene. Krem ten zakupiłam w zestawie z kredką i balsamem na wyspie Lirene. Całość podczas promocji wyniosła mnie 6.99 zł. Cena więc śmieszna. Teraz z ciekawości sprawdziłam ile ten krem kosztuje i ceny wahają się nawet do 28 zł co mnie śmieszy bo w tej cenie można mieć już naprawdę fajny produkt. Ale do rzeczy - co z nim tak właściwie jest nie tak.
Multifunkcyjny BB krem znajduje się w tubce. Niestety bez pompki więc łatwo wybrudzić opakowanie i siebie. Jest rzadki więc produkt wydobywa się w nie kontrolowanych ilościach. Gdyby jednak działał jak trzeba zapomniałabym o tych mankamentach. Niestety nie. Pomyślałam, że wypiszę każde zapewnienie producenta co do jego działania i troszeczkę je sprostuję .
-wyrównuje koloryt
Takiego wniosku po jego użyciu bym nie wysnuła. Owszem minimalnie zmienia ten koloryt ale żeby wyrównywał. No nie, gdy nałożyłam go w takiej ilości jak kremu BB z Eveline nie widać zupełnie nić. Kiedy będziemy dokładać i dokładać warstw coś zacznie wyrównywać ale nie o to chodzi, żeby zużyć go w czterech aplikacjach. Chyba się zgodzimy.

-długotrwale matuje
Czy matuje długotrwale nie wiem ponieważ kiepsko się utrzymuje, znika praktycznie w całości z buzi. Mam suchą cerę więc na macie nigdy mi nie zależy. Ale jeśli już przy nim jesteśmy to trzeba podkreślić, że u osób z tłustą, problematyczną cerą nie zrobiłby moim zdaniem kompletnie nic. Wygląda sucho na twarzy.
-usuwa niedoskonałości
Na szczęście nie mam problemów skórnych więc nie wiem czy usuwa niedoskonałości. Jeśli tak to byłby sens w jego stosowaniu.
 -optymalnie nawilża 24H / dodaje blasku
Taak, matuje, dodaje blasku, wszystko naraz czyli nic. Moim zdaniem ani nie dodaje blasku, ani nie matuje. Jest suchy na buzi i skóra wygląda starzej. To jest tylko moje zdanie. Może komuś odpowiada i bardzo się z tego cieszę.
 -wygładza skórę, zmniejsza oznaki zmęczenia, upiększa cerę
Kolejne brednie, aż chciałoby się dopisać "krawaty wiąże .... Tu doskonale pasuje stwierdzenie robi wszystko czyli nic. Nie ma produktu który matuje, nawilża, dodaje blasku i jeszcze kilka innych cudów. Wiem o tym i to zrozumiałe ale on nawet jednej rzeczy nie robi porządnie. 
Producent pisze, ze można go używać jako kremu BB lub bazy pod makijaż. Według mnie nie nadaje się do żadnej z tych ról. Jako krem BB krycie praktycznie ma żadne. A jako bazy używam zwykłego kremu nawilżającego.  Nie mam problemu z wychodzeniem bez makijażu z domu. Na zakupy nigdy się nie maluje, nawet na uczelnie często biegam bez makijażu ale jak już się maluje to chce czuć, że jestem pomalowana i ta cera wygląda "perfekto " jakby to powiedziała moja koleżanka. 

Pozdrawiam,
Patrycja P.

KOSMETYKI MOIM OKIEM.

2 komentarze: