Strona GłównaO mnieKontakt
Cute Purple Bow Tie Pointer

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Zamówienia z AliExpress 1.

Witam Was kochane,
Dziś przychodzę do Was z zakupami z AliExpress. Myślę, że każdy już coś o tej stronce słyszał, ja długo wzbraniałam się przed zakupami na tej stronie, jednak gdy zaczęłam to już przepadłam na dobre.
Stronka jest bardzo intuicyjna, zamawianie jest proste, ja używam opcji przelew24 i ze strony Aliexpress przekierowuje mnie do mojego banku, gdzie jest już kwota przeliczona na złotówki, wygląda to podobnie jak płatność na allegro. 
Darmowa wysyłka jeszcze bardziej zachęca do zakupu.
Zaczęłam tam zamawiać myśląc głównie o produktach do paznokci, ozdobach które u nas kosztują dużo więcej, więc jeśli nie zależy nam na czasie to nie ma sensu przepłacać. 
1. Folie imitujące efekt potłuczonego szkła. Pięć kolorów kosztowało mnie 6,13 zł. Cena moim zdaniem atrakcyjna. Produktu już używałam i spisuje się bardo dobrze. Na przesyłkę czekałam około miesiąca. Zamawiałam z tego linku .
2. Sztuczne rzęsy. W opakowaniu jest 5 par. Zamawiałam je za 3,18 zł. Cena więc śmieszna, jeszcze ich nie używałam, wyglądają bardzo przyzwoicie. Link do nich znalazłam pod jakimś filmikiem na youtube i dziewczyna mówiła, ze dobrze się noszą i w żaden sposób nie wpływają na oczy. Wolną chwilą sama je przetestuje i dam Wam znać. Jeśli chodzi o długość włosa są porównywalne z Demi Wispies natomiast długość linki, żyłki jest zdecydowanie większa. Będę musiała je trochę przyciąć . Te z Ardell pasują na moje oko idealnie. Zamawiałam je tutaj.
3. Lakiery hybrydowe HNM, zamówiłam dwa kolorki, biały 1433 i neonowy róż 1558. Płaciłam 4,89 za sztukę. Już ich używałam, Biały kryje po 2 warstwach, różowy niestety po 3 i to na podkładzie z białego. Odmaczają się dosyć topornie więc myślę, że na tę markę już nie postawię. Idzie do mnie jeszcze kilka hybryd z innych firm i liczę, że będzie lepiej. Trzymają się bez zarzutu, miałam je 3 tygodnie na pazurkach. Gdzieś wyczytałam, że się odmaczają więc może to wina mojego acetonu z Semilac, jednak nie sądzę bo inne hybrydy odmacza bez problemu. Zamawiałam je tutaj.
4. Perełki do paznokci w czterech rozmiarach. Perełki są świetne, dzięki temu, że mają różne rozmiary można z nich na paznokciach tworzyć fajne wzorki. Wykorzystałam już je na swoich pazurkach. Zapłaciłam za nie 2,40 zł. Niestety link wygasł.
A Wy? Już zamawiacie z aliexpress ? Podoba Wam się ta stronka? Może polecicie mi jakieś fajne paznokciowe gadżety ?

Pozdrawiam,
Patrycja P.

KOSMETYKI MOIM OKIEM.